Ľúbostná mágia

Rituály & Obrady

Kúzlo na udržanie lásky

Spájanie partnerov

Biela mágia


Spájanie partnerov Ľúbostná mágia
Tu nájdete návod na vytvorenie magickej gule. Môžete ju použiť na rôzne účely, ako napríklad pre zdravie a liečenie, na pritiahnutie úspechu a peňazí až po pritiahnutie a udržanie lásky. Na toto kúzlo budete potrebovať:

1 stôl slúžiaci ako oltár, 1 červenú sviečku, 1 zelenú a 1 zlatú sviečku, ľúbostný olej (alebo lanýžový olej), citrónovú verbenu (železník lekársky), levanduľový a ružový olej, rozmarín, aby ste tomu druhému neschádzali z mysle, 1 malý kamienok, 1 biely tanierik, osobnú vec obidvoch dotyčných osôb a trošku šafranu.

Postup rituálu:

Položte všetky materiály do stredu stola. Nabite ich energiou pre neutíchajúcu lásku. Potrite sviečky ľúbostným olejom a zapáľte ich. Položte verbenu, rozmarín a kameň na biely tanierik. Pridajte k tomu aj levanduľový a ružový olej, ako aj šafrán. Pokvapkajte všetky veci potrebné pre kúzlo voskom počas toho, ako 3-krát za sebou hovoríte čarovnú formulku a vizualizujte si pritom svoje prianie.

„Tak ako sú naše duše spojené v láske, nech sa spoja aj naše srdcia.
Tak ako mesiac dorastá, nech rastie aj naša láska a náklonnosť.
Tak ako sviečky horia, nech horí aj naša láska a náklonnosť.“


Vizualizujte si svoje prianie a napíšte ho na papier. Nakvapkajte na to ďalší vosk zo všetkých sviečok. Keď vosk začína chladnúť, zrolujte všetko spolu do jednej guličky. Pridajte viac vosku, až kým guľa nezostane pekná hladká a okrúhla. Nechajte sviečky úplne dohorieť. Magickú guľu noste teraz každý deň pri sebe (stačí aj v taške) a vizualizujte si svoje prianie. Pri nasledujúcom splne Mesiaca ju zakopte pod zdravý a pekný strom. Potom zabudnite na svoje prianie.

Foto: © Tarek El Sombati - Istockphoto.com I pmalenky

Spájanie partnerov Ľúbostná mágia Biela mágia