Ľúbostná mágia

Spájanie partnerov & Rituály ľúbostnej mágie

Ľúbostná mágia

Spájanie partnerov

Našli ste partnera svojho života, no on neprejavuje o vás žiadny záujem? Vždy existuje cesta ku šťastiu! Spájanie partnerov a rituály ľúbostnej mágie, meditácie a biela mágia vám pomôžu prebudiť záujem o vás. S pomocou magických rituálov a meditácií zvýšime silu vašej príťažlivosti tak, že sa stanete neprehliadnuteľnou/neprehliadnuteľným. Takže sila príťažlivosti magických rituálov pomôže, aby ste získali svojho partnera.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? TU nás môžete kontaktovať a absolvovať prvý nezáväzný telefonický rozhovor alebo nám napísať e-mail.

Zabudnite na smútok a vyskúšajte niečo nové, čo rozšíri vaše obzory a natrvalo pozitívne zmení váš život. Biela mágia a ľúbostná mágia vám prinesú nielen vášho partnera snov, ale aj veľa šťastia a radosti do vášho života.

TU si môžete prečítať viac o spájaní partnerov a rituáloch ľúbostnej mágie.

Ľúbostná mágia

Spájanie partnerov

TU sme pre vás pripravili celý rad rituálov ľúbostnej mágie. Avšak, vzťah k inému človeku nezostáva nikdy rovnaký, ale sa neustále mení a naďalej sa vyvíja. To znamená, že je taktiež nutné neprestajne pracovať na dobre fungujúcom vzťahu, aby nevzniklo žiadne odcudzenie.

Ľudia sa neustále menia a rovnako to platí aj o ich vzájomných citoch, takže sa môže stať, že láska a náklonnosť sa napriek všetkej námahe vytratia. V tejto situácii vám môže pomôcť prebudovať vzťah s vašou láskou práve ľúbostná mágia. Je mi môj partner oddaný a verný? Prečo nie som šťastná s mojou láskou? Čo hľadám u partnera?

Ľúbostná mágia Voodoo

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Pomocou ľúbostnej mágie vyjdú najavo nevedomé či podvedomé sily a súvislosti a láska sa objaví v novom zornom uhle. Veľmi často sa stáva, že láska sa nemôže ďalej rozvinúť pre rôzne blokády alebo kliatby. Jednoducho vyskúšajte aj vy sami rituály ľúbostnej mágie!

Ľúbostná mágia Logo

Našli ste partnera svojich snov, no neviete sa s ním dať dokopy? Dohodnite si u nás nezáväznú konzultáciu!

Máte urobiť nejaké dôležité rozhodnutie alebo neviete, čo by ste mali v súčasnej situácii robiť? Využite naše dlhoročné skúsenosti. Pomôžeme vám!

Ľúbostná mágia

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Ľúbostná mágia vám môže preukázať dobrú službu. Je potrebné odhaliť, prečo sa láska nerozvíja. Ľúbostná mágia a biela mágia odhalí, či v hre nie je niekto iný alebo či príčinou nerovnováhy nie je to, že sa jeden z partnerov vyvíjal, zatiaľ čo ten druhý nie. Máte otázky týkajúce sa vašej lásky? Máte záujem o ľúbostnú mágiu? Kontaktujte nás TU!

Vďaka ľúbostnej mágii získate novú energiu a váš partner sa do vás nanovo zamiluje. To však prirodzene ešte neznamená, že máte právo na jeho lásku zareagovať povrchne, neprítomne alebo odmietavo a váš staro nový partner napriek tomu zostane stále s vami. Znamená to len toľko, že vďaka spájaniu partnerov a rituálov ľúbostnej mágie dostanete novú šancu, aby ste váš vzťah nanovo pretvorili a urobili ho lepším.

Prvým predpokladom pre spájanie partnerov a ľúbostnú mágiu je šťastie oboch partnerov. Z tohto dôvodu sú k sebe pritiahnutí len takí partneri, ktorí sa k sebe hodia, harmonizujú spolu a existuje medzi nimi duševné a karmické prepojenie. Prečítajte si viac o ľúbostnej mágii a spájaní partnerov TU.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Vyskúšajte jednoducho našu Voodoo mágiu!

Ľúbostná mágia Kúzlo

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Ľúbostná mágia

Všeobecné informácie

Ľúbostná mágia: Ľúbostná mágia má skutočnú šancu len vtedy, ak je vaše želanie v súlade so značným počtom náležitostí a podmienok, ktoré musia jednoducho spolu do seba zapadať; ak u človeka, ktorého chcete k sebe pritiahnuť alebo ho odpudiť už tá zodpovedajúca vibrácia existuje a je potrebné ju už len podporiť. Vďaka ľúbostnej mágii sa nemôžete druhého človeka nikdy zmocniť, zachováva si vždy svoj vlastný život, svoju vnútornú nezlomnú nezávislosť a slobodu.

Ľúbostná mágia je samozrejme náročnou oblasťou, pretože sa riadi svojimi vlastnými pravidlami. Ale s trochou magického jemnocitu a tou správnou ľúbostnou mágiou sa city predsa len dajú ovplyvniť tak, ako je to najlepšie pre vás a pre človeka vášho srdca. A vždy si pamätajte: Dobrá čarodejnica sa nikdy neprestáva učiť. Použite svoje poznanie múdro, nikdy nie ľahkovážne a nepremyslene. Nikdy nepodceňujte ani silu slov. Pretože naša biela mágia a ľúbostná mágia často pracuje so slovami používanými v zaklínadlách a posilňuje ich prostredníctvom rituálov.

Máte problém alebo potrebujete pomoc? TU nás môžete kontaktovať!

Preložené z nemeckého originálu: Liebesmagie

Kto hľadá, nájde!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozývame vás na naše webové stránky.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Ľúbostná mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov.

Nemilujeme, pretože nechápeme. Nechápeme, pretože nemilujeme.
Dvom je lepšie ako jednému, pretože majú odmenu za svoju námahu.
Biela mágia Logo

Daghan-Malenky GmbH
Marion Daghan-Malenky
Pavol Malenký
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Hessen, Nemecko
Mobil DE: +49 176 3542 7368


Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Slovensko
Mobil SK: +421 902 734 483