Mágia lásky

Spájanie partnerov

Mágia lásky

Formy kúziel lásky bielej mágie

Kúzlo lásky je kúzlom, ktoré ovplyvňuje duševné emócie a cítenie. Aby sme ho vedeli správne používať, tak musíme najskôr vysvetliť, v akej forme si ho človek praje využiť.


Všeobecné kúzlo lásky

Biela mágia


Všeobecné kúzlo lásky sa často používa tak, že si človek pričaruje nejakého iného vhodného partnera. Nie je zamerané na konkrétnu osobu.

Pri používaní kúzla lásky musí byť človek prítomný celým srdcom a plne veriť v úspech kúzla. Musí mať rád sám seba a nesmie mať negatívne pocity.

Požiadajte o našu pomoc, ak už nechcete dlhšie čakať na svojho vysnívaného partnera. S nami zažijete profesionálne spájanie partnerov.

Mágia lásky Voodoo

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivova

Kúzlo lásky zamerané na konkrétne osoby

Spájanie partnerov

Kúzlo lásky zamerané na konkrétne osoby je, ako prezrádza už samotný názov, použité iba na jednu konkrétnu osobu. K tomu potrebujete fotografiu danej osoby, alebo sa z hliny, vosku alebo plastelíny vyformuje bábika podobná želanej osobe. Zapracujte do tejto bábiky všetko, čo od danej osoby vlastníte. Môžu to byť nechty, vlasy a podobne.

Pri magickom rituáli sa bábika položí na oltár. Pre fyzické spojenie s milovanou osobou môžete vyhotoviť druhú bábiku, ktorá je podobná vám.

Použite jednu červenú šnúrku na zaklínanie a poproste Bohyňu lásky o jej silu. Obtáčajte pri tom pomaly červenú šnúrku okolo bábiky a predstavujte si, ako si tým k sebe milovanú osobu pripútavate. Nakoniec stužku trikrát zauzlite.

Teraz môžete popustiť uzdu svojej fantázie. Nasaďte mladé rastlinky alebo stromy, aby ste tak lásku nechali rásť, alebo nechajte roztopiť srdce vašej milovanej osoby tým, že roztopíte kúsok vosku.

Mágia lásky

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Mágia lásky: Kúzlo harmónie pre partnerstvo

Mágia lásky, biela mágia


Kúzlo harmónie dá vášmu vzťahu opäť viac bezpečia a budete vyrovnanejší. Pre toto kúzlo potrebujete jednu červenú sviečku. Natrite sviečku s olejom, ktorý vám príjemne vonia, a vyryte do nej symboly lásky, ako napr. srdce a dva spojené prstene. Vymyslite si nejakú zašifrovanú podobu vašich dvoch mien, aby nevzniklo žiadne podozrenie, keď bude sviečka stáť na stole. Pri zapaľovaní sviečky si predstavujte, ako sa ku vám znovu vracia harmónia. Nechajte sviečku horieť aspoň 35 minút a potom ju zahaste s navlhčenými prstami (v žiadnom prípade ju nesfukujte).

Chcete aj vy sami vyskúšať nejaké malé rituály pre spájanie partnerov? Pozrite sa jednoducho sem a vyskúšajte ich.

Kúzla lásky Mágia

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivova

Biela mágia, mágia lásky


Ak ku vám aj napriek všetkým pokusom neprišlo šťastie a vysnívaný partner vám ešte stále chýba, alebo vás nespoznáva, alebo ak sa s vami váš milovaný človek rozišiel a šťastie vás opustilo, nezúfajte prosím. S naším spájaním partnerov a mágiou lásky za pomoci bielej mágie sa vykonávajú rituály bielej mágie, ktoré vám umožnia znovu oživiť váš vzťah.


Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Vyskúšajte jednoducho našu Voodoo mágiu!

Voodoo ľúbostná mágia


Praktiky našich kúziel lásky bielej mágie sú založené na starodávnych zvykoch a tradíciách. Vykonávajú sa už celé tisícročia. Vďaka nim dávame dokopy ľudí, ktorí k sebe patria. Nikto v žiadnom prípade nestratí svoju slobodnú vôľu, ale bude povzbudený k vyjasneniu si svojich pocitov. Človeku sa pripomenie, kto je jeho druhým Ja a ktorá osoba k nemu patrí.

Voodoo kúzla lásky existujú v rôznych silách a úrovniach. Tu by si mal byť človek istý, že danú osobu naozaj miluje a nie je to len dočasný pocit.


Mágia lásky: Kúzlo sebalásky


Malo by byť ešte raz zdôraznené, že kúzla lásky sa majú používať len vtedy, keď človek rozumie sám sebe a je v harmónii so sebou samým. Len ten, kto si sám seba váži a ľúbi, môže ľúbiť aj iných ľudí. Pozrite sa do svojho vnútra a urobte pred každým kúzlom lásky tento malý rituál.

Zaobstarajte si: 1 zrkadlo, 2 červené sviečky, kadidelnicu, kadidlo podľa vlastného výberu, olej podľa vlastného výberu a drevené uhlie do kadidelnice. Potrite sviečky a tiež seba olejom a zapáľte kadidlo a sviečky. Zaujmite pohodlný postoj a pozrite sa do zrkadla. Vizualizujte si svoje vlastné Ja a predstavujte si to, ako veľmi ste žiadaní. Milujte sami seba a svoju prítomnosť.

Ste unavený/á z čakania na vašu vysnívanú partnerku/vášho vysnívaného partnera? Skúste využiť našu profesionálnu pomoc a zažite profesionálne spájanie partnerov.

Máte problém alebo potrebujete pomoc? TU nás môžete kontaktovať!

Kontakt.

Kúzlo lásky pre vášho vysnívaného partnera:

S týmto kúzlom si môžete pričarovať svojho vysnívaného partnera. Vašej fantázii sa nekladú žiadne hranice. Na toto kúzlo budete potrebovať: 1 červené jablko, 1 balenie korenia klinčekov, 1 špáradlo, 1 červenú stužku a jeden vami vyrobený prášok - z jedného dielu pačuli, z jedného dielu levandule a z jedného dielu červeného púdru.

Vezmite špáradlo a urobte ním diery do jablka. Ich odstupy by mali byť malé. Do každej dierky dajte klinček a červenú stužku obmotajte okolo stonky jablka.

Teraz posypte jablko zmesou prášku a položte jablko pod posteľ vo vašej spálni.

Pred spaním povedzte nasledovné zaklínadlo 9-krát za sebou: „Dnes si privolávam milenca/milenku, aby ma zvádzal/a pohľadom. Nech je na jednej strane milujúci/a a verný/á a na druhej strane divoký/á a vášnivý/á. Môj spánok bude hlboký a súvislý, v ríši snov, som celá/celý tvoja/tvoj. O polnoci budeš stáť predo mnou, naša láska rastie a žije, až kým v mojich očiach nevyjde ranné svetlo.“

Ľúbostná mágia Logo

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Ľúbostná mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov.

Nemilujeme, pretože nechápeme. Nechápeme, pretože nemilujeme.
Dvom je lepšie ako jednému, pretože majú odmenu za svoju námahu.