Tarot Online

Karta dňa

Tarot Online

Toto je odpoveď na vašu otázku:

Tarot Spravodlivosť

SPRAVODLIVOSŤ (XI)

Vyžaduje zodpovednosť a chce vedieť, čo a prečo sa vykonalo. Ide tu o to, aby boli rôzne sily znovu uvedené do rovnováhy. Všetko o tarote.
Tarot Mág

MÁG (I)

Poukazuje na to, že priania postupne nadobúdajú svoju reálnu podobu. Život môže byť viac aktívny. Všetko o tarote.
Tarot Blázon

BLÁZON (0)

Stojí ako novonarodené dieťa na začiatku života, respektíve v procese vývoja. Všetky šance a riziká, ležia ešte len pred ním. Začína svoju cestu bez predchádzajúceho zaťaženia. Všetko o tarote.
Tarot Veľkňažka

VEĽKŇAŽKA (II)

Upozorňuje na vlastné vnútorné vedomosti. Učí nás ako vyjadrovať svoje pocity a zároveň vedieť prijímať pocity. Všetko o tarote.
Tarot Obesenec

OBESENEC (XII)

Nepredstavuje šibenicu, ale oveľa iný spôsob nazerania na veci, ktorý so sebou prináša aj nové poznanie. Všetko o tarote.
Tarot Smrť

TIEŽ KARTA SMRTI (XIII)

neznamená koniec života, práve naopak začiatok nového obdobia a rozlúčku s doterajšími spôsobmi myslenia. Všetko o tarote.
Tarot Miernosť

MIERNOSŤ (XIV)

Znamená nový začiatok. Existujúce sily sa môžu nanovo premiešať a môžu byť použité na dosiahnutie nových a dôležitých cieľov. A môže sa začať nová etapa života. Všetko o tarote.
Tarot Cisárovná

CISÁROVNÁ (III)

Je skôr láskavou materinskou vychovávateľkou, ktorá vie stanoviť pevné hranice navonok, ale nevystupuje autoritatívne. Všetko o tarote.
Tarot Diabol

DIABOL (XV)

Nechápe sa ako diabolský zloduch a priepasť symbolizujúca peklo. Upozorňuje skôr na negatívne aspekty nášho vlastného bytia a ukazuje nám temné oblasti nášho „Ja“, ktoré pred ostatnými ľuďmi a pred sebou samým tak radi zakrývame. Všetko o tarote.
Tarot Veža

VEŽA (XVI)

Táto karta má dve tváre. Upozorňuje na to, že niektoré boje môže človek aj prehrať. Ale tiež znamená nádej: Ak boli už raz narušené staré štruktúry a pripravené plány boli prekonané, tak poskytuje pozitívny náhľad do budúcnosti. Prichádzajú nové príležitosti. Všetko o tarote.
Tarot Cisár

CISÁR (IV)

Poukazuje na to, aké dôležité je vedieť prevziať zodpovednosť. Samozrejme, je autoritatívny, ale autoritu vykonáva spravodlivo a zostáva vždy tolerantný. Predstavuje našu túžbu po stabilite, bezpečí a trvanlivosti. Všetko o tarote.
Tarot Hviezda

HVIEZDA (XVII)

Prináša nádej a dôveru. Udalosti, ktoré k nám prichádzajú sa môžu veľmi dobre vydariť. Takže: Chce to len odvahu! Všetko o tarote.
Tarot Mesiac

MESIAC (XVII)

Symbolizuje, že cesta intuície je prísľubom úspechu. Poznatky nachádzajúce sa v hĺbke nášho „Ja“ môžu byť teraz pre nás užitočné – práve tak dobre aj pre produktívne hľadanie nových poznatkov. Všetko o tarote.
Tarot Veľkňaz

VEĽKŇAZ (V)

Nepoučuje, práve naopak, sprostredkováva dôležité pravidlá pre cestu životom – celkom rovnako ako dobrý učiteľ. Táto karta ukazuje cestu etiky a mravných zásad a predstavuje naše osobné úmysly, ktoré vyplývajú z našich základných morálnych hodnôt. Všetko o tarote.
Tarot Slnko

SLNKO (XIX)

Poukazuje na ideálny obraz človeka. Človek odložil všetky pochybnosti a je si istý sám sebou. Už ho viac nič nevyvedie z duševnej rovnováhy. Vďaka svojej rovnováhe je skutočne silný. Je nabitý energiou a plný oprávnenej nádeje môže pozerať do budúcnosti. Všetko o tarote.
Tarot Súd

SÚD (XX)

Vyzýva k zamysleniu sa. Ako prebiehal doteraz náš život? Aké chyby sme urobili? Kde sa nahromadila vina? Chyby a omyly môžeme teraz sebakriticky odhaliť - a hodiť ich cez palubu ako nepotrebnú záťaž. Brána k ďalšiemu duchovnému rozvoju je otvorená. Všetko o tarote.
Tarot Svet

SVET (XXI)

Predstavuje ideálny cieľ každého človeka: Prekonal všetky prekážky a jeho individuálna osobnosť bola v každom smere rozvinutá. Teraz žije v úplnom súlade so sebou samým a v harmónii s celým vesmírom. Všetko o tarote.
Tarot Milenci

MILENCI (VI)

Symbolizujú prvý kontakt s opačným pohlavím – a odchod z rodičovského domu. Všetko o tarote.
Tarot Voz

VOZ (VII)

Znázorňuje aktívne prijatie samostatnosti, vedomý začiatok života vo svojej vlastnej réžii. Voz je jediná tarotová karta, ktorá významovo ukazuje vydať sa na cestu s úplnou dôverou a radosťou. Všetko o tarote.
Tarot Sila

SILA (VIII)

Znamená silu, ale aj radosť. Príležitosti nevyhnutne prichádzajú ku každému z nás - a človek ich dokáže zvládnuť. K aktívnemu zvládnutiu života so všetkými jeho problémami patrí aj inteligentné ovládanie vlastných vášní. Všetko o tarote.

Máte ešte nejakú inú otázku? Opýtajte sa znovu!

Máte urobiť nejaké dôležité rozhodnutie alebo neviete, čo by ste mali v súčasnej situácii robiť? Využite naše dlhoročné skúsenosti. Pomôžeme vám!

Našli ste partnera svojich snov, no neviete sa s ním dať dokopy? Dohodnite si u nás nezáväznú konzultáciu.

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o vešteckú konzultáciu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, sebavedomie a jasnosť!

Máš problém urobiť rozhodnutie? Nevieš, aký by mal byť Tvoj ďalší krok alebo aké následky bude mať Tvoje konanie? Pomôžeme Ti nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme Ťa sprevádzať v procese rozhodovania. Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Ľúbostná mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov.

Nemilujeme, pretože nechápeme. Nechápeme, pretože nemilujeme.
Dvom je lepšie ako jednému, pretože majú odmenu za svoju námahu.