Voodoo mágia

Ľúbostná mágia & Mágia bábik

Voodoo mágia

Prečo je voodoo mágia taká úspešná?

Mnohí sa čudujú, prečo je voodoo mágia taká úspešná. Je to spôsobené rôznymi dôvodmi, ktoré by sme vám chceli vysvetliť nižšie.

Po prvé, sú to emócie, ktoré sú pre voodoo mágiu, ktorá je tiež náboženstvom, veľmi dôležité. Vo voodoo sa uctievajú božstvá, ktoré nielen posilňujú dôveru vo voodoo a magické úkony, ale evokujú aj silnejšie pocity a emócie, ako len svetlo sviečky alebo privolanie božstiev, na ktoré človek neverí. Čím častejšie božstvá alebo iné entity privolávame, tým sa stávajú silnejšími.

Na druhej strane voodoo mágia a náboženstvo nepredstavuje žiadny uzavretý systém, ako je napríklad židovský, v ktorom sú božstvá a prístupy presne vymedzené, ako je vidieť aj v Kabale.

Aj vo voodoo existujú určité pravidlá, čo robiť alebo aj nerobiť, ale nie je tam žiadny oficiálny systém či písmo, ako je napríklad biblia v kresťanstve alebo v už spomínanej kabale. Každý región a každý majster v tomto regióne má preto vo voodoo svoje vlastné praktiky. Praktiky voodoo mágie sú odlišné tak na Haiti, v Brazílii ako aj v Afrike, pretože veci sú tu realizované inými náboženstvami či inými magickými systémami.

Voodoo mágia

Voodoo mágia


Napríklad na Haiti sa používajú tarotové karty alebo krištáľová guľa, ktorá nepochádza z voodoo. Týmto je teda voodoo mágia obohatená. Tiež v židovskej mágii možno nájsť viaceré odlišné magické systémy. Samotná skutočnosť, že židovská mágia s náboženstvom veľmi úzko súvisí, prežila celé tisícročia. Avšak, to je príliš špecifické pre kabalu, a preto nie je tak flexibilná ako voodoo. Samozrejme, flexibilita má aj svoju temnú stránku, ktorou je napríklad príliš veľa nezmyselných povier a krvavých obetí...

Voodoo kňazi majú svojich žiakov, ktorí sa u nich učia a musia prejsť mnohými skúškami. Tieto skúšky sú pre naše vnímanie často kruté, ale učenie a skúšky sú tu posudzované inak ako v Európe. Voodoo mágia nie je nikdy niečo, čo je len tak mimochodom. Jedným z nich je buď kňaz s obradmi a spôsobmi konania vo svojom živote alebo vôbec nie je.

Keď žiak povie, že mu ide veľmi dobre astrálne cestovanie, tak bude podrobený skúške a počas astrálnej cesty mu budú zlomené obe ruky. Pri skutočnej astrálnej ceste však nebude cítiť žiadnu bolesť. Alebo, ako ďalší príklad, žiak môže cítiť silný vzťah k určitému božstvu, ktorému hovoríme hadí boh. Preto sa títo žiaci spolu s jedovatými hadmi zatvoria na noc do rakvy pod zemou. Ak prežijú, je to dôkaz toho, že táto silná väzba k hadiemu bohu skutočne existuje.

Na našej hlavnej webovej stránke nájdete o voodoo ďalšie informácie.

Voodoo je povolanie, v ktorom neexistujú žiadne šedé zóny.


Preložené z nemeckého originálu: Voodoo Magie

Voodoo

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenký I Monika Slivová

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Ľúbostná mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov.

Nemilujeme, pretože nechápeme. Nechápeme, pretože nemilujeme.
Dvom je lepšie ako jednému, pretože majú odmenu za svoju námahu.