Biela mágia

Tím bielej mágie

Náš tím

Biela mágia a Voodoo - Pomoc

Marion Daghan-Malenky, uzrela svetlo sveta v roku 1955. Už čoskoro zaznamenala Marion Daghan-Malenky svoje schopnosti, vidieť a cítiť niečo, čo je pre ostatných ľudí skryté. Talent na mágiu a mystické schopnosti zdedila Marion Daghan-Malenky po svojej prababičke, ktorá sa tiež od detstva zaoberala mágiou. Už od najútlejšieho detstva, si prostredníctvom svojich negatívnych životných skúseností a zážitkov uvedomovala svoje poslanie. Viac ako 30 rokov sa zaoberá bielou mágiou. Počas svojich ciest po Egypte, si začala spomínať na svoje minulé životy.

Pavol Malenký, sa narodil na Slovensku v roku 1972. Keď som mal 15 rokov, začal som s jogou a meditáciami, ktoré formovali celý môj život. Keď som mal 20 rokov, tak prišli prvé spomienky na moje minulé životy. Odvtedy som hľadal moju manželku a majstra z minulých životov. Našiel som ich, keď som mal 34 rokov. Po absolvovaní strednej školy v Poprade som študoval matematiku a telesnú výchovu na Univerzite Komenského, ktorú som skončil s najlepšími známkami.

Marion Daghan Pavol Malenký

Monika Slivová, magička a právnička. Hovorí sa, že právny systém je kľukatý a to bol tiež jeden z dôvodov, prečo sa Monika po vyštudovaní Právnickej fakulty radšej sústredila na duchovný svet, kde sú pravidlá jasné a nedajú sa obísť. Pracuje v tíme, ktorý sa zameriava na bielu mágiu, na rituály, ktoré dokážu ľuďom prinavrátiť stratené šťastie, lásku, peniaze... Jej záujem o duchovné veci sa vyvíjal postupne, zvyšujúcou sa citlivosťou a intuíciou. Už ako malé dieťa mávala predtuchy, hlavne keď sa malo stať niečo zlé blízkym ľuďom, na ktorých jej veľmi záležalo. Často nemohla v noci spať a cez deň cítila zvláštny nepokoj. Jej predtuchy sa vždy splnili. V noci sa jej snívali situácie, ktoré sa potom v reálnom živote aj stali.

Monika Slivová

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenký I Monika Slivová

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoj život, vzťahy a sebapoznanie!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote a nevieš, ako ďalej? Si práve teraz konfrontovaný s niečím, čo si doteraz považoval za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chceš nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebuješ vedieť odpovede na svoje otázky? Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte.

Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Ľúbostná mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov.

Nemilujeme, pretože nechápeme. Nechápeme, pretože nemilujeme.
Dvom je lepšie ako jednému, pretože majú odmenu za svoju námahu.