Ľúbostná mágia Logo

                      

Mal/a by som s ňou/ním zostať, alebo by som mal/a odísť?

Som zmätený/á! Ako sa mám rozhodnúť!?

Toto rozhodnutie je veľmi individuálne a závisí od mnohých faktorov. Čo je teraz dôležité?

Ľúbostná mágia Logo

Na objasnenie danej situácie pomáha klásť si správne otázky. Čo hovorí za a čo proti odchodu? Zapíšte si svoje myšlienky a pocity bez cenzúry tak ako prichádzajú na papier, aby ste sa k nim neskôr mohli vrátiť a prečítať si ich!

 • Mal/a by som s ňou/ním zostať, alebo by som mal/a odísť?
 • Video
 • Pozrite sa na vzťahy svojho partnera a za krátky čas ho tak lepšie spoznáte!

 • Kruh Logo Divider

  Mal/a by som s ňou/ním zostať, alebo by som mal/a odísť?

  Som zmätený/á! Ako sa mám rozhodnúť!?

  Takto môžete jasnejšie vidieť, kde môžete niečo zmeniť alebo do čoho môžete investovať hlbšie myšlienky! Jasné a správne rozhodnutie si vyžaduje odstup od problému. Spýtajte sa vašich priateľov alebo rodiny na ich názor a dôvod! Tak budete mať viac pohľadov na vec a možností na premýšľanie! Toto všetko vám môže pomôcť dospieť k nejakému rozhodnutiu!

      Je správanie môjho partnera naozaj také zlé, neznesiteľné a neprijateľné? Existuje nejaká šanca, že niečo podobné nezažijem aj s nejakým budúcim partnerom? (Samozrejme, ak u vášho partnera/ky prevládajú negatívne aspekty, ako napr. hry, alkohol, drogy, jeho žiarlivosť alebo hanlivé správanie, ktoré obmedzuje vašu osobnú slobodu, nemali by ste mať žiadne pochybnosti o rozchode! Skúsenosti tisícok žien a mužov, ktorí zažili takéto správanie hovoria jasne - takého správanie sa bude ďalej zhoršovať a treba odísť.)

      Čo som urobil/a pre zlepšenie situácie? Snažil/a som sa s ňou/s ním o tom hovoriť, alebo navštíviť dokonca terapeuta? Alebo som podnikol pár krokov na to, aby som jej/mu ukázal, že to myslím celkom vážne? Urobil/a som to, o čo ma partner požiadal, aby to prispelo k zlepšeniu situácie?

      Čo by on/ona povedal/a na svoju obranu? Pozrite sa na danú situáciu jeho/jej očami, ako by sa cítil/a? Čo by ste cítili, keby ste sa mohli brániť ako on/ona?

      Aké to bude po našom rozchode? Zapíšte si postupne kroky, ktoré by ste naozaj urobili, keby ste sa rozhodli, že ho/ju opustíte. Napríklad: rozvod a prípadné rozdelenie majetku. (Koľko toho bude potom patriť mne?) Nájdeme nejaký spôsob alebo mu/jej dovolím, aby sa odsťahoval/a z môjho domu? Aká je moja finančná situácia ako samostatnej osoby, aké mám povinnosti, napr. deti a pod. …

      Čo je na tomto kroku pozitívne a čo negatívne? Zapíšte si to do dvoch stĺpcov: Ako prvé si poznačte to, čo môžete získať a ako druhé napíšte to, čo môžete stratiť.

  Pokiaľ je to možné, snažte sa ísť niekde preč z vášho domu, jednoducho niekde, kde môžete byť sami. Pred samotnou analýzou celkovej situácie sa pokúste urobiť niečo, čo máte radi, niečo, čo vám pomôže byť uvoľnenejším a pokojnejším.

  Snažte sa uskutočniť vaše rozhodnutie v uvoľnenom stave mysle a nie vtedy, keď ste nahnevaný/á alebo v depresii. To vám pomôže oveľa lepšie sa rozhodnúť, ako keby ste boli vo vašom zvyčajnom rozpoložení.

  Pozrite sa na vzťahy svojho partnera

  a za krátky čas ho tak lepšie spoznáte!

  Na svojho partnera sa totiž pozeráte cez zaľúbené okuliare! Tento obraz je síce pekný, ale nie je pravdivý. Projektujete do nej / neho to, čo chcete vidieť. Pokúste sa do celej situácie vniesť zdravý sedliacky rozum, a o partnerke / partnerovi sa dozviete viac. Ako to funguje? Pozrite sa na jej / jeho vzťahy s ostatnými, a uvidíte, akým smerom by sa v budúcnosti mohol vyvíjať aj ten váš vzťah! To teraz ale neznamená, že je to tak predurčené. Každá situácia sa dá zmeniť, alebo aspoň výrazne zlepšiť, ak to obidvaja skutočne chcete!

  Rodičia: Všímajte si jej / jeho vzťah k jej / jeho rodičom. Čo sa vám na ňom páči? Aké majú problémy? Ako ona / on hovorí o svojich rodičoch? Všímajte si vzťah medzi rodičmi, aké sú ich hodnoty, aké majú priority? Pamätajte na to, že títo dvaja ľudia vášho partnera ovplyvňovali a formovali v tom najdôležitejšom období života – v detstve!!! Uvedomte si, že váš / vaša partner / partnerka podvedome nasleduje príklad a vzor jej / jeho rodičov.

  Priatelia: Spoznajte lepšie jej / jeho priateľov. Všetci si vyberáme za priateľov ľudí, ktorí sa čo najviac podobajú nášmu spôsobu života, našim hodnotám alebo prioritám. Správne sa pozeráte na priateľov, lebo pri nich nie ste emocionálne zainteresovaní, a preto ich dokážete vidieť takých, akí naozaj sú. A z tohto pozorovania môžete získať o svojom partnerovi veľké množstvo informácií.

  Ex-partner: Ako ona / on hovorí o svojom / svojej ex-partnerovi / ex-partnerke? Máte pocit, ako keby tam boli voči bývalému partnerovi prítomné ešte stále nejaké emócie? Predovšetkým silný odpor alebo pocit viny, a možno dokonca aj urážlivé slová voči jej / jeho ex-partnerovi / ex-partnerke? Môže to byť signálom toho, že sa v jej / jeho minulosti všetko iba hromadilo, a preto je v jej / jeho živote tento vzťah ešte stále živý! Problém spočíva v tom, že to skôr či neskôr bude mať negatívny vplyv na váš súčasný vzťah. Uvedomte si to, a pokúste sa jej / mu pomôcť v tom, aby svojho / svoju bývalého / bývalú partnera / partnerku už prenechala / prenechal minulosti.

  © Daghan-Malenky GmbH / Foto istockphoto.com / anouchka / Pavol Malenký

  Meditácia: Mágia lásky

  Milujete svojho partnera a užívate si chvíle s ním, ale nebuďte na svojom partnerovi závislí. Tým pádom je celá komunikácia a spoločné bývanie úplne iné. Je to o vzájomnej podpore a vzájomnej láske.

  Láska je v tebe .

  Ste milovaní Božou Matkou a Božím Otcom, pretože ste Božím dieťaťom. Precíťte hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách.

  Vypočuj si meditáciu (mágia lásky) a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovaťsvoje vzťahy, hojnosť a sebapoznanie!


  Kruh Logo Divider

  Ľúbostná mágia úspešne & osobne

  Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

  Ľúbostná mágiaPartner snov - ako ho nájsť, udržať si ho alebo ho získať naspäť.
  Ľúbostná mágia Logo

  Nie to, čo sa nám stane, ale to, ako na to reagujeme, vytvára naše skúsenosti a programuje naše podvedomie.

  © 2012 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Magička Damona