Mágia peňazí & mágia úspechu

Ako zarábať viac peňazí!

4. Kroky k

peniazom a úspechu

Štatistiky ukazujú, že väčšina rozchodov vo vzťahoch je spôsobená práve nedostatkom finančných prostriedkov. A naopak, môžeme povedať, že ten, kto zarába slušné peniaze, si aj oveľa jednoduchšie nájde toho správneho partnera! TU sú naše tipy:

    1. Treba prestať mať negatívny vzťah k peniazom! Keď si človek sám o sebe myslí, že je dobrý človek, ale v jeho podvedomí je, že: "Peniaze kazia charakter, peniaze sú zlé, keď niekto iný má peniaze, tak ich určite zarobil nečestným spôsobom!", tak potom nemôže očakávať, že on sám kedykoľvek zbohatne. Je dôležité mať na pamäti, že peniaze sú jednoducho energia. Samé o sebe nie sú ani pozitívne, ani negatívne. Až v rukách ľudí sa peniaze menia na niečo dobré alebo zlé. Kým si budem myslieť, že peniaze sú zlé, nemôžem naozaj zbohatnúť. Moje podvedomie bude stále vopred naprogramované tak, aby som vždy, aj keď zrazu zbohatnem, peniaze minul alebo o ne nejakým spôsobom prišiel, lebo chcem byť dobrý. Preto to treba neustále skúšať preprogramovať, či už pomocou hypnózy, samohypnózy, meditácie alebo nejakým iným spôsobom. A povedať si: “Priťahujem hojnosť peňazí a táto hojnosť je pre mňa dobrá, lebo je to energia. A túto energiu priťahujem.”

    2. V dnešnej dobe nie je možné zarábať nejaké väčšie peniaze jednoduchou prácou. To znamená, že budete potrebovať aj nejaké vedomosti. Budúcnosť bude jednoducho takáto: Všetko, čo človek dokáže matematicky definovať, v budúcnosti budú robiť roboty a automaty. Už dnes existujú autá, do ktorých keď človek nasadne a povie adresu, samy ho zavezú do cieľa. Takže všetky „jednoduché“ činnosti, ako pokladníčka, taxikár a podobne, onedlho zaniknú. Jediným spôsobom, ako zarobiť peniaze, je vedieť niečo, čo ostatní nevedia. Mať viac vedomostí. Byť v niečom expertom. To znamená, že ak má človek do niečoho investovať čas a peniaze, aby nakoniec viac zarobil alebo získal väčší úspech, tak je to jednoznačne vzdelanie! Nezáleží na tom, či to teraz bude štúdium na univerzite alebo kurzy v jazykovej škole, online kurzy, knižky alebo čokoľvek iné, samoštúdium. To je jedno. Dôležité je niečo robiť. Samozrejme, existujú aj ľudia, ktorí naozaj nevedia, kde by mali začať, ktorým smerom by mali ísť.

    3. Najskôr si treba ujasniť smer. Vo všeobecnosti sa dá povedať, že sa oplatí investovať do cudzích jazykov. Učením sa jazykov človek získa lepší prehľad. V dnešnej dobe, najmä čo sa týka angličtiny, existujú stovky, ak nie tisíce rôznych online škôl, ktoré ponúkajú za prijateľnú cenu veľmi, veľmi veľa materiálov, ako sa naučiť programovať, meditovať, ako sa naučiť psychológiu alebo čokoľvek iné. Všeobecne bude v budúcnosti angličtina ešte dôležitejšia. Jednou z ďalších stratégií môže byť, ak ste sa už angličtinu naučili, tak sa treba pustiť do ďalších jazykov, ktoré vás zaujímajú, alebo priťahujú – napr. sanskrit alebo hindčina. Koniec-koncov, človek si rozširuje svoje obzory s každým ďalším jazykom, pretože sa vďaka nim stretne s novými ľuďmi, zvykmi, kultúrami a obyčajmi.

Viac peňazí

Foto © alexsl http://www.istockphoto.com I pmalenky

Človek navyše ľahšie zarobí peniaze, keď robí niečo, čo ho baví. Mám veľa priateľov a poznám veľa ľudí, ktorí napokon nedosiahli nič, pretože jediné, čo ich pri práci poháňalo, boli peniaze. Treba to robiť presne naopak. Človek by mal robiť to, čo robí so srdcom, čo ho baví a napĺňa. Toto keď si vezme k srdcu, bude zarábať aj viac peňazí. Bohužiaľ, existuje aj veľmi veľa takých ľudí, ktorí hovoria: “Ale ja neviem, čo chcem”.

Odporúčam dve stratégie: Jednou zo stratégií je, aby ste si predstavili, že máte 300.000.000 € na účte. Čo by ste urobili? Väčšinou človek potom dostane nápad a povie si: "Keby som nemal finančné problémy, tak by som si otvoril školu surfovania, stal by som sa spisovateľom, fotografom alebo by som robil čokoľvek iné". Zaujímavé je, že práve tieto veci môžete robiť aj bez veľkých súm peňazí alebo prinajmenšom môžete aspoň čiastočne začať s ich realizáciou. Ak niekto sníva o tom, že napíše knihu, tak určite si môže už každý deň po práci sadnúť na jednu hodinu za počítač a písať knihu. Po druhé, odporúčam ľuďom, aby si predstavili, že už zomreli. Čo by ste chceli, aby ľudia o vás hovorili na vašom pohrebe? Aké posolstvo by ste chceli po sebe zanechať? Keď niekto chce, aby si o ňom ľudia zapamätali niečo konkrétne, napr. to, že pomohol veľa ľuďom, mal by jednoducho založiť organizáciu na pomoc ľuďom, alebo pre takúto organizáciu jednoducho pracovať. Dôležité je, aby človek aj napriek obmedzeným prostriedkom a časovým možnostiam začal robiť niečo, čo ho baví. Vzhľadom na to by som vám rád odporučil túto knižku „Čo pred smrťou najviac ľutujeme“ od Bronnie Ware.

    4. Predpokladom je, že už vieme, čo robíme radi a už sa na to zameriavame. Skôr, ako sme si toho vedomí, by sme také niečo nemali robiť. Treba si teda jednoducho premyslieť, kto je našou cieľovou skupinou. Kto nás potrebuje a aké problémy majú títo klienti, pri riešení ktorých im môžeme pomôcť? Nezáleží na tom, aké máte povolanie. Za týmto účelom by sme mali ešte intenzívne pracovať na marketingu. Odporúčam napríklad videá na YouTube, webové stránky, rôzne aplikácie, atď.. Na tieto platformy by ste mali umiestňovať informácie a malo by to byť miesto, kde naša cieľová skupina nájde odpovede na svoje otázky. Keď napríklad narazíte na nejakú knihu alebo webovú stránku, lebo ste chceli nájsť odpoveď na otázku, čo môžete urobiť pre to, aby ste získali naspäť svojho partnera, našli si nového partnera alebo urobili niečo pre svoj vzťah, rozhodovali ste sa vlastne presne týmto spôsobom a na základe toho teraz tiež čítate túto knihu alebo tento text. Treba pritom trošku rozmýšľať a urobiť si rešerš alebo sa potenciálnych klientov spýtať, čo potrebujú, čo ich zaujíma, aké majú problémy, a ako im môžete pomôcť, a potom jednoducho na tieto veci vyčerpávajúco odpovedať.

Pritom je ale veľmi dôležité, aby ste to celé urobili naozaj profesionálne. Poznám veľa ľudí, ktorí si vytvorili nejakú dosť zlú, svojpomocne urobenú webovú stránku alebo pridali nejaké zlé video na YouTube a nakoniec im to neprinieslo žiadny zisk. Keď už človek vstupuje do verejného priestoru, a teraz je jedno, či ide o textovú webovú stránku, aplikáciu alebo čokoľvek iné, musí to vždy vyzerať profesionálne. Z toho vyplýva, že by sme sa nemali báť investovať peniaze do vlastného marketingu, loga, webovej stránky, pretože sa vám to skutočne mnohonásobne vráti naspäť. Keď ľudia dostanú zmysluplné odpovede na svoje otázky, a budú vidieť, že nielen získali veľa informácií, ale tieto informácie pochádzajú od profesionálneho zdroja, tak potom vás budú aj radi kontaktovať. K tomu vedie veľa "jednoduchých krokov", ktoré nám v konečnom dôsledku prinesú viac peňazí. K tomu sa potom pridružia aj ďalšie kroky na to, aby bol človek úspešný aj v partnerskom živote. Ďalšou témou by bolo neskôr aj zdravie, pretože keď človek nie je zdravý, bude to asi potom ťažké aj s peniazmi a, samozrejme, so vzťahom.

Osobná skúsenosť

Ako zarábať peniaze a robiť to, čo nás baví

Mnoho ľudí sa na nás obracia s otázkami ohľadom ich práce. Častokrát nevedia, akú prácu by mali robiť, akým smerom by sa mali ďalej uberať. Rada by som vám tu popísala aj moju osobnú skúsenosť. Napriek tomu, že som študovala právo a mohla som počas štúdia pracovať vo svojom odbore, v nejakej advokátskej kancelárii a podobne, vždy som si hľadala úplne inú prácu. Napríklad som nejaký čas pracovala pre jeden internetový obchod a mala som na starosti prekladanie popisov a pridávanie obrázkov pri rôzne produkty na ich webovej stránke. “Zhodou okolností“ robím teraz okrem magickej práce spoločne s Pavlom aj webdizajn pre naše webové stránky a tiež prekladám naše články z nemčiny do slovenčiny. Okrem toho som sa v tom čase už zaoberala aj ezoterikou a vykladaním kariet do tej miery, že som rozmýšľala nad tým, ako by som sa mohla v tejto oblasti ďalej rozvíjať a učiť. Ako by som mohla trénovať samú seba, na kom by som si mohla cvičiť vykladanie kariet a zároveň týmto spôsobom pomáhať iným.

Vytvorila som si úplne sama maličkú webstránku na jednom bezplatnom serveri a ponúkla som ľuďom veštenie zadarmo cez e-mail. Čo je zadarmo, o to je záujem. Každý deň mi prichádzalo niekoľko e-mailov, na ktoré som vo svojom voľnom čase odpovedala. Vtedy som ešte ani len neuvažovala nad tým, že by som si tak mohla aj zarábať. Napriek tomu mi od niektorých ľudí, ktorým som takto cez e-mail poslala veštbu, prišli návrhy, že by mi radi za moju veštbu a čas zaplatili, pretože sú s výkladom spokojní. Sama som v tom čase rozmýšľala aj nad tým, ako by som si mohla popri škole niečo zarobiť a akú brigádu by som si mala pohľadať, pretože moja finančná situácia nebola práve najlepšia.

Právo

Foto © djedzura http://www.istockphoto.com I pmalenky

Práve v tom čase objavila moju webovú stránku jedna televízia poskytujúca ezoterické služby a ponúkli mi spoluprácu. Na ich e-mail som okamžite zareagovala a dohodla som si s nimi termín na telefonický rozhovor. Rozhovor bol veľmi pozitívny a dohodli sme si ďalší termín, kde ma mali z veštenia „preskúšať“. Za bežných okolností by som sa toho trošku bála, ale v tomto prípade bolo moje nadšenie také veľké, že som si strach vôbec neuvedomala a nevedela som sa dočkať. Skúšobným veštením som prešla a potom už mali udalosti rýchly spád. Absolvovala som krátke školenie, dostala som svoje audiotextové číslo a mohla som začať pracovať.

Dostala som aj jednu lukratívnu ponuku pracovať počas štúdia v jednej z najprestížnejších advokátskych kancelárií v Bratislave. Hocikto iný by neváhal ani sekundu a urobil by všetko preto, aby túto prácu získal. Môj postoj bol ale opačný. Táto práca ma vôbec nezaujímala a nebavila by ma. Bolo to krátko potom ako som začala pracovať na audiotextovom čísle. Rozum mi hovoril jedno, ale srdce druhé. Uvedomovala som si, že je to príležitosť, ktorá sa neodmieta, ale môj vnútorný pocit ísť inou cestou, bol silnejší. Už vtedy som sa do istej miery zaoberala otázkami: „Čo chcem od života? Aké sú moje ciele? Čo by som chcela dosiahnuť? Naozaj túžim po kariére úspešnej právničky?“ Uvedomila som si, že postupne prijímam skutočnosť, že sa nechcem stať právničkou!!! Napriek všetkému času a úsilia, ktoré som do toho vložila. Začínalo ma baviť niečo iné a vychádzalo to z môjho SRDCA. Takže na jednej strane bola práca v advokátskej kancelárii, kde by som si ako študentka mohla lepšie privyrobiť, na druhej strane bolo veštenie pre televíziu, kde som zarobila niekoľko centov z každej vyveštenej minúty. Vybrala som si veštenie a nikdy som svoje rozhodnutie neoľutovala.

A to napriek tomu, že som peniaze potrebovala. Študovala som zo sociálneho štipendia a neskôr som si vybavila študentskú pôžičku, ktorú dodnes splácam. Keď som prijala túto skutočnosť, vychutnávala som si pocit vnútorného mieru, a také to úžasné oslobodenie od očakávaní. Cítila som sa slobodná a bola som nadšená z toho, čomu som sa chcela venovať. Aj keď to nebolo zo začiatku vôbec jednoduché. Naďalej som študovala na Právnickej fakulte, ktorú som aj úspešne doštudovala, ale po profesionálnej stránke som sa už uberala iným smerom. Peniaze, ktoré som si zarobila, aj keď ich nebolo veľa, som sa snažila okrem školy investovať aj do môjho ďalšieho vzdelávania v oblasti ezoteriky. Keď som si niečo našetrila, tak som si z toho kúpila duchovné knižky, karty, absolvovala som rôzne prednášky a kurzy o veštení, anjeloch a podobne. O tom ako sa vyvíjala moja magická cesta a ako som našla svojich učiteľov (Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky) si môžete prečítať niečo bližšie v tomto článku: Monika Slivová.

Účelom života je život naplnený zmyslom.
George Bernard Shaw

Takže to, čo odporúčame našim klientom a aj vám je to, že je dôležité, aby ste našli niečo, za čím si stojíte. To znamená, že to súvisí aj s tým, nájsť nejaký hlbší zmysel života. Ujasniť si, kto ste a čo vlastne chcete v živote dosiahnuť, prečo ste tu a prečo chcete určité veci. Stále sa pýtajte sami seba: „Prečo? Prečo? Prečo?“ Pretože pokiaľ vám tieto veci nebudú jasné, tak nemáte šancu byť ani úspešný! Najskôr si musíte uvedomiť, čo je vašim snom a za týmto snom potom potrebujete aj ísť. Ak to budete vedieť a pôjdete si za týmto snom, tak automaticky budete zarábať aj veľa peňazí a budete úspešný. V akej oblasti si teda tú prácu máte hľadať je skôr otázka na vás samotných. Skutočne dobrou otázkou je skôr: „Čo vás vlastne v živote baví a napĺňa? Čo by ste chceli robiť? Pričom si prestávate uvedomovať čas v pozitívnom zmysle slova?“ Odpovede na tieto otázky hľadajte vo svojom vnútri. Pri ich hľadaní vám pomôžu najmä meditácie a čítanie rôznej duchovnej literatúry.

Odporúčame vám meditovať aj nad týmito dvoma meditačnými princípmi, ktoré sú popísané vyššie (1. princíp - Predstavte si v meditácii, že máte na účte 300 miliónov EUR, 2. princíp - Meditácia nad smrťou). To sú dva spôsoby ako sa môžete dostať k tomu, čo vlastne chcete. Akonáhle budete mať jasný smer, tak si nájdete aj dobrú prácu. Porozmýšľajte teda najskôr nad tým, čo by vás bavilo, čo by ste chceli robiť a potom sa nebojte si za tým aj ísť. Nedajte sa nikým a ničím odradiť!

Peniaze a úspech

Foto © kieferpix http://www.istockphoto.com I pmalenky

Pretože ak budete robiť to, čo vás baví, tak peniažky vždy prídu a budete spokojní. Dôležité je len robiť to, čo robíte s láskou a dávať do toho aj srdce. Preto pokiaľ máte takú prácu, tak úspech je vždy zaručený! Aj keď to samozrejme nebude hneď, z jedného dňa na druhý, ale postupnými krokmi sa dopracujete tam, kam chcete. Musíte len to, čo robíte, robiť so srdcom.

Buď v strede svojej bytosti, lebo čím viac sa od neho vychýliš, tým menej sa naučíš. Hľadaj vo svojom srdci - a to tak, že prosto si.
Lao-c'

Keď už nájdete to, čo by ste chceli robiť, tak potrebujete urobiť druhý krok. A to zamyslieť sa nad otázkou: “Čo chcú moji potencionálni klienti?“ V tomto druhom kroku je potrebné nájsť nejaký prienik medzi tým, čo chcete vy a čo chcú klienti. Napríklad my by sme radšej robili iba meditačné semináre a duchovný rozvoj, ale o to nie je záujem. Naši klienti chcú získať peniaze, rozbehnúť podnikanie, získať naspäť svojho partnera, zbaviť sa prekliatia a podobne. To znamená, že sme museli nájsť niečo, čo vieme a chceme robiť, ale museli sme nájsť prienik aj medzi tým, čo chcú klienti. Tento prienik musíte potom tiež nájsť a potom už sa dá vymyslieť aj stratégia, ako na to.

Ale toto sú dva podstatné kroky, ktoré nemôžete preskočiť. Ak sa budete riadiť týmito radami a v blízkej budúcnosti na nič neprídete, tak v tom prípade vám odporúčame začať sa učiť nejaký cudzí jazyk. Pretože to znamená, že vám chýba nejaká informácia, ktorá je potrebná k tomu, aby ste sa správne rozhodli. Investujte peniaze a čas do učenia sa cudzieho jazyka. Akého, to už závisí od vás a je to úplne jedno. Určite sa vám to ale oplatí! Tento iný jazyk vám poskytne nový náhľad na život, na samých seba a pomôže vám správne sa rozhodnúť.

TU odporúčame tieto knižky:
1. Slonom proti múru: Ako dať svojmu podvedomiu úspešný smer. Alexander Hartmann (nem. originál: Mit dem Elefant durch die Wand: Wie wir unser Unterbewusstsein auf Erfolgskurs bringen)
2. Peniaze a zákon príťažlivosti (Hojnosť, zdravie a šťastie), od Esther Hicks, Jerry Hicks
3. Môžete robiť, čo chcete: Umenie autohypnózy, Jan Becker (nem. originál: Du kannst schaffen, was du willst: Die Kunst der Selbsthypnose)
4. Sila srdca, od Baptist de Pape
5. Štvorhodinový pracovný týždeň, od Timothyho Ferrissa
6. Kaviareň na okraji sveta: Príbeh o zmysle života, od Johna Streleckeho (nem. originál: Das Café am Rande der Welt: Eine Erzählung über den Sinn des Lebens)

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Nechajte si vypracovať bezplatnú predanalýzu a začnite ešte dnes vylepšovať ihneď váš vzťah, komunikáciu a sebavedomie!

Preložené z nemeckého originálu: Mehr Geld Verdienen

Kto hľadá, nájde!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozývame vás na naše webové stránky.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Ľúbostná mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov.

Nemilujeme, pretože nechápeme. Nechápeme, pretože nemilujeme.
Dvom je lepšie ako jednému, pretože majú odmenu za svoju námahu.
Biela mágia Logo

Daghan-Malenky GmbH
Marion Daghan-Malenky
Pavol Malenký
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Hessen, Nemecko
Mobil DE: +49 176 3542 7368


Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Slovensko
Mobil SK: +421 902 734 483