Návrat ex-partnera

Pravidlá správania sa

Získanie ex-partnera naspäť

Ľúbostná mágia

Existuje celý rad otázok, ktoré si musíme položiť, ak sa chceme dať opäť dokopy so svojím bývalým partnerom. Má to skutočne význam? Kto urobil vo vzťahu chybu? Kde sa vlastne nachádzajú naše vlastné priority, a kde priority bývalého partnera? Dajú sa zladiť?

Chcete získať naspäť vášho partnera? Vždy existuje nejaká cesta! Informácie o tom, prečo vás partner opustil a čo mu bráni v tom, aby bol s vami šťastný, získavame pýtaním sa orákula a astrálnymi cestami. TU nás môžete kontaktovať cez e-mail, alebo si rovno dohodnúť nezáväzný telefonický termín.

Chcete aj vy sami vyskúšať nejaké malé rituály pre spájanie partnerov? Pozrite sa TU a vyskúšajte ich: Rituály ľúbostnej mágie.

Návrat ex-partnera

Ak je chyba hlavne v partnerovi, častokrát nemá žiadny význam, znovu sa vrátiť do toho istého vzťahu. Je dôležité zistiť, na čom presne vzťah stroskotal. Nájsť odpoveď na túto otázku, je však často dosť ťažké. Mohlo by nám pomôcť, keby sme poprosili dobrých priateľov o ich názor, pretože ako nezainteresované osoby majú na vec často iný pohľad.

Ako extrémne prípady rozpadu vzťahu chybou partnera môžeme spomenúť napríklad alkoholizmus, drogy alebo niečo podobné.

Má to potom ešte zmysel, vrátiť sa k svojmu ex-partnerovi naspäť? Jednoznačne nie! Napriek existujúcej láske by to pre vás nebola žiadna výhra.

Nemali by sme sa prispôsobovať určitým situáciám a negatívnemu spôsobu správania sa partnera – ten, kto to robí, musí zmeniť svoju filozofiu a nie sa snažiť, získať svojho ex naspäť. Musíme pochopiť, že skutočná láska nie je niečo, čo spútava alebo niečo vyžaduje.

Ako mať šťastný vzťah

... dokonca aj keď môj partner nerobí to, čo chcem

Čo je to ŠŤASTNÝ VZŤAH? Je to vzťah, v ktorom sa obaja partneri cítia šťastní. Žijú jednoducho spolu v harmónii. Ak obaja partneri chcú to isté, nie je tam žiaden problém. Ale keď ľudia chcú a očakávajú rozličné veci, dochádza k nedorozumeniam a hádkam. Harmónia sa stráca. Kde nie je harmónia, nie je samozrejme šťastie. Vlastne je len jedna cesta, ako dosiahnuť šťastný vzťah – zvládnuť tieto nedorozumenia, rozličné očakávania a hádky...
Vo všeobecnosti si ľudia myslia: „Ak ma niekto miluje, tak mi to má aj dokazovať.“ A ľudia tiež očakávajú, že najlepší spôsob, ako by mal partner preukázať svoju lásku, je: „Robiť pre MŇA, čo chcem a potrebujem!“ Dajme si príklad zo života jedného bežného normálneho vzťahu – dvoch ľudí, ktorí sa navzájom ľúbia.

On je manažér a trávi veľa času cestovaním na rôzne miesta, konferencie, pracovné stretnutia. Zvykne bývať aj večer mimo domova. Má večere s obchodnými partnermi a kolegami. Jeho žena pracuje v malej spoločnosti ako účtovníčka, a je pracovne menej vyťažená ako on. Raz počas obedňajšej prestávky dostane skvelý nápad a napíše svojmu mužíčkovi zaľúbenú správu. Ale on nezareaguje okamžite. Ona si začne robiť starosti: „Čo asi robí? A prečo mi hneď neodpovedá?!“ To mlčanie ju zneistí a ona sa začne obávať: „Čo ak flirtuje s atraktívnou kolegyňou alebo dôležitou obchodnou partnerkou?!“ Tá predstava ju urobí nešťastnou, a jej myseľ pokračuje vo vytváraní nových predstáv. V zmysle: „Ó, on mi nenapísal... čo ak už nie som pre neho dôležitá? Vyzerá to, že jeho práca je pre neho viac dôležitá ako naša láska! To znamená, že sa obzerá po nejakej inej!!!“ Nevie sa sama dostať z tejto zlej nálady po celý deň. Nevie sa jej zbaviť, a večer, keď manžel príde domov, sotva s ním prehovorí.

Šťastný vzťah

Foto © UygarGeographic http://www.istockphoto.com I pmalenky

Na jeho otázku: „Čo sa stalo?“, odpovie: „Nič!“ a odíde preč, plačúc... Manžel mal náročný deň, plný jednaní a cíti sa vyčerpaný. Čo teraz potrebuje, je milá láskavá starostlivosť. Ale namiesto toho, panuje doma zlá nálada a manželkine divné správanie si nevie racionálne vysvetliť. Zdá sa mu, že je to pre neho signál: „ Už sa o mňa nezaujíma!“ ...
Nanešťastie príliš veľa vzťahov zaznamenáva každý deň takéto situácie v menšom či väčšom rozsahu. Keď čítame predošlý príbeh, môžeme vidieť, že toto nedorozumenie začalo manželkinmi očakávaniami. Očakávala, že manžel by mal odpovedať okamžite. Jej očakávanie má pôvod v názore, že muž by sa mal snažiť robiť ženu šťastnou, preukazujúc jej svoju lásku kedykoľvek ho ona o to požiada.

Toto zaťažuje vzťah, a keď sa to deje znova a znova, nastupujú zvyčajne dlhodobé problémy.
Čo by sa stalo, keby manželka nemala očakávania? Nerozmýšľala by negatívne a nevytvárala by si fiktívne scenáre. Večer, po manželovom príchode domov, by sa ho mohla s normálnou náladou opýtať, prečo neodpovedal na SMS-ku. Dala by mu príležitosť vysvetliť, ako sa práve cíti a ako náročný mal deň. A mohla by ho samozrejme utešiť a postarať sa o neho...
Je isté, že bežní ľudia s takýmito zvykmi majú problematické vzťahy. Jedine ľudia, ktorí nachádzajú spôsob, ako byť šťastní bez očakávaní, môžu vytvárať zdravé dlhodobé vzťahy.

Na začiatku šťastného vzťahu ste VY!

Základná chyba vo vzťahu je domnienka: „Teraz, keď mám partnera, ma to urobí šťastným.“ To nie je pravda!!! Stav šťastia vo vzťahu s partnerom nevytvára váš partner, ale VY! Viete, kde sa nachádza šťastie, keď milujete? Vo vašom vnútri predsa! Tak ste to teda VY, kto vytvára šťastie. Vy si dovoľujete byť šťastní. Toto poznanie vám môže dať neskutočnú slobodu. Toto poznanie znamená, že VY môžete rozhodovať a zvoliť si byť šťastní! Vskutku, nepotrebujete nikoho iného na toto zistenie. Nepotrebujete nikoho iného, aby vás miloval a na to, aby ste sa cítili šťastne. Vy potrebujete len milovať sami seba.
Nechcem povedať, že by ste si nemali skúsiť nájsť partnera/ku a zostali sami! Chcem len povedať, že ak všetci potrebujeme niekoho milovať, je dobrou stratégiou, že ten NIEKTO ste VY. Tak, a máte lásku vždy v SEBE a nemusíte ju hľadať u iných. Nemusíte o ňu prosíkať, alebo skúšať manipulovať inými, aby ste ju získali. Keď ste šťastní a spokojní sami so sebou, tak sa ani neobávate, že ten koho milujete vás môže opustiť.

Samozrejme, mohla by to byť veľká strata, ak by vás milovaný/á opustil/a. Mohli by ste byť začas smutní. Mohlo by to nejaký čas trvať, než získate znovu rovnováhu. Ale potom si znova uvedomíte, že nie ste sami. Máte predsa najlepšiu spoločnosť na svete – SEBA. Viete ako žit spokojný život, byť šťastní dokonca bez inej osoby. Znova, nechcem hovoriť, že by ste milovaného človeka nemali skúsiť získať späť. Tento prístup len znamená, že sa nebudete obávať, že váš partner vás opustí. Jednoducho nevytvárate scenáre pre zbytočné boje, ktoré oslabujú váš vzťah. V skutočnosti strach zo straty spôsobuje zhoršenie vášho správania. A v konečnom dôsledku vás partner opustí!!!
Ak teda ste šťastní sami so sebou, nepotrebujete ďalšiu osobu nalepenú na vás! JEDNODUCHO ste šťastní len tak – sami od seba. Ste v poriadku ak partner/ka robí svoje vlastné veci. A aj preto, lebo v šťastí robíte SAMI svoje vlastné veci.

Tak ako sa stať šťastným sám so sebou samým?

Najdôležitejšou vecou je zmena pohľadu. Uvidieť, že všetko čo potrebujete na to, aby ste boli šťastní, je vo vašom vnútri. Nemusíte pre to robiť nič špeciálne – v zmysle hľadania alebo pracovania na tom! Vaša najhlbšia prirodzenosť je bdelosť, zvedavosť a šťastie! Môžete byť veľkí a silní, jediným OBMEDZENÍM je vaša myseľ a strach.
Ako sa zbavíte týchto OBMEDZENÍ? Prvým krokom je uvidieť vlastnú myseľ a strach. Potom ich prijať a byť v súlade s nimi. A nakoniec? Nechať ich tak a nevenovať im už pozornosť. Napríklad: Máte strach, že stratíte svojho partnera? Spýtajte sa sami seba: „Čo a stane, ak budem bez neho/nej? Je to naozaj koniec sveta? Je to posledná osoba na zemi?“ Môžete na to odpovedať: „Myslím si, že som voľnejší, lebo ona/on si našla niekoho lepšieho...“ A keď odíde, tak si myslíte: „Nie som dosť dobrý/á...“

Fajn, veď vás mohol/mohla opustiť, pretože ste neboli dosť vyhovujúci pre ňu/neho. Vskutku potreboval/a niekoho iného. Ale táto potreba „PRE NIEČO INÉ“ nemá nič spoločné s VAMI!!! Je to LEN jeho/jej cítenie, nie vaše!!! Jednoducho to prijmite, že zmenil/a svoje priority a že je to v poriadku, pretože ľudia majú právo slobodne si vybrať čo chcú. A potom to môžete nechať ísť... A zamerať sa na to, čo chcete zažiť teraz!
Pamätajte si, že vaša hodnota nie je spojená S NIČÍM A NIKÝM. Budete dosť dobrí S alebo BEZ PARTNERA. Neznamená to, že chcete, aby váš partner odišiel, alebo sa nestaráte o neho/ňu. Jednoducho viete, že je dobre s ním/ňou, ale aj bez neho/nej!!!
Akonáhle si uvedomíte, že potrebujete ku šťastiu len seba, automaticky vytvoríte šťastný vzťah, pretože základom tohoto vzťahu je VAŠE SEBAVEDOMIE, LÁSKA A REŠPEKT.

Ľúbostná mágia Logo

Ako sa správať, keď chcete získať svojho ex-partnera naspäť?


Niekoľko týždňov, mesiacov by ste mali udržiavať odstup. Nevolať ex-partnerovi a nehovoriť mu/jej, že sa chcete zmeniť, neprosiť a nežobrať, aby ste sa opäť dali dokopy. Je potrebné si sadnúť a porozmýšľať: Akých chýb som sa dopustil/a?

V tomto vám môžu pomôcť práve meditácie a duchovná literatúra. Keď má človek sám v sebe jasno a je v rovnováhe, tak môže túto jasnosť a lásku odovzdať aj ďalej.

Vo vzťahu vždy dúfame, že jeden dá tomu druhému lásku, oporu a porozumenie, ale to je to isté, ako keď jeden žobrák stretne iného žobráka a dúfa, že od neho dostane desať EUR. S láskou a porozumením treba začať u seba, ďalej sa rozvíjať (športovať, maľovať, tvoriť hudbu, a tak ďalej). Čo ma baví a robí mi radosť? Čo ma inšpiruje? Stanoviť si ciele a nasledovať ich. Keď sa potom s ex-partnerom stretnete, tak sa máte o čom spolu porozprávať, a ste opäť zaujímavejší.

Keď je táto prvá fáza (prvé týždne a mesiace) za vami, potom môžete začať s prvými telefonátmi. Nie však ísť priamo na vec á la,"musím sa s tebou stretnúť! Nemôžem bez teba žiť!" Ale nájsť vhodný okamih, ako sú narodeniny, veľkonočné sviatky, Vianoce, alebo popriať všetko najlepšie do Nového roka a opýtať sa, ako sa má a čo má nové. Ak nepríde žiadna odozva - treba opäť čakať. Ak však ex-partner reaguje, treba pokračovať v priateľskom duchu. Aj to patrí k partnerstvu. Rozprávať sa o normálnych veciach. Udržiavať priateľský kontakt.

Pretože jediným zmyslom vzťahu je, byť spolu šťastní.

Aké sú vaše priority? Ľudia môžu byť spolu šťastní len vtedy, keď ich priority spolu harmonizujú, dôležitý je "prienik množín". Niekto, kto chce predať, môže byť šťastný len s niekým, kto kúpi. Môžeme robiť kompromisy? Najskôr musíme my sami vedieť, kde sú naše vlastné priority.
V tom nám môže pomôcť, keď si budeme viesť zošit, do ktorého si zapíšeme všetko, čo chceme. Dokonca aj maličkosti! Telesná stránka, peniaze, to, čím sa chceme zaoberať, deti, cestovanie? Ujasníme si aj to, čo je dôležité pre toho druhého...

Musíme sa s ex-partnerom nanovo porozprávať, opýtať sa ho, čo je pre neho dôležité? Čo by chcel? Koľko detí chce mať? Koľko peňazí chce zarábať? Čo chce vidieť? A predovšetkým, ako sa dajú všetky tieto veci spolu zharmonizovať?
Je normálne, že každý musí zo svojich nárokov trošku upustiť, avšak nie viac, alebo menej ako 50/50. Kde môžem ustúpiť ja, a kde ten druhý? A to vo všetkých oblastiach: Týka sa to tak môjho ducha, duše, ako aj tela, zdravia, financií, priateľov, rodiny a záujmov. Čo chcem dosiahnuť vo všetkých týchto oblastiach? Čo je prioritou č. 1, prioritou č. 2 a č. 3? Aké sú priority toho druhého? Intimita – čo je pre mňa dôležité? A čo pre toho druhého?

Rozhovormi, priateľským kontaktom môžeme dosiahnuť harmóniu a prípadne aj začať nový vzťah. Ale nový vzťah môže fungovať len vtedy, ak vytvoríme inú úroveň porozumenia nás samých a tiež toho druhého.
Kompromisy musia byť skutočne na obidvoch stranách. Nie je rozumné, začať nový vzťah, ak urobiť kompromis je ochotná len jedna strana, to nemá žiadny význam. Lebo jediným zmyslom vzťahu je, byť spolu šťastní.

Je normálne, ak človek niečo chce (či už peniaze, svaly, prácu alebo naspäť partnera), keď je ale to "chcenie" príliš silné, keď sa stáva cieľom, o ktorom si myslíme, "keď to nedosiahnem, nebudem šťastný!", vtedy sa blokujeme.

Ex-partner späť

Po druhé sa musíme sami seba opýtať, má to vôbec nejaký význam? Alebo je to negatívne? Ak niekoho skutočne milujeme, musíme ho nechať ísť jeho vlastnou cestou, aj keď to bolí. Aj vtedy, keď chceme získať svojho ex naspäť, pochopíme a uznáme svoje chyby a pracujeme na nich, napriek tomu potrebujeme túto vnútornú neviazanosť.

Problém je v tom, že keď niečo veľmi chceme, správame sa kŕčovito a neprirodzene.

Je jedno, či sú to peniaze, zamestnanie alebo čokoľvek iné, keď sa do toho "zahryzneme", nedosiahneme to.

Je dobré, niečo si želať a usilovať o to, je jedno, či je to z osobných alebo finančných dôvodov, v opačnom prípade by sme nemali dôvod ráno vstať. Ale každý cieľ prináša desať ďalších cieľov, o ktorých si myslíme, že ich musíme dosiahnuť, aby sme boli šťastní. Ale to všetko je len ilúzia.

A s takouto bezprostrednosťou môžeme získať ex-partnera späť. Ale ak sa však do toho "zahryzneme" a budeme hovoriť, že bez neho, alebo bez nej už nebudeme viac šťastní, je koniec. Nikto nemá prevziať zodpovednosť za toho druhého, aby ho urobil šťastným.

Najväčšou chybou ľudí je, myslieť si, že musíme niečo dosiahnuť, aby sme boli šťastní. V konečnom dôsledku je to len večnosť, ktorá nás robí šťastnými, pretože sme večnými bytosťami.

Ako príklad by sme mohli uviesť prijímací pohovor. Keď si povieme "túto prácu musím mať", správame sa kŕčovito. Môžeme sa síce usmievať, ale druhá strana vidí, že úsmev je kŕčovitý. Keď si však povieme "vyskúšam všetko, ale v konečnom dôsledku budem rešpektovať konečné rozhodnutie", vtedy sme uvoľnení.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenký I Monika Slivová

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o predbežnú bezplatnú analýzu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje vzťahy, komunikáciu a sebaúctu!

Máš problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve Tvoj vzťah, alebo ho chceš Ty alebo Tvoj partner/Tvoja partnerka ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríš niekomu, kto vie, ako by sa dala Tvoja konkrétna situácia riešiť. Vieme Ti pomôcť, aby bol Tvoj vzťah opäť v harmonickom súzvuku! Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený.

Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Ľúbostná mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov.

Nemilujeme, pretože nechápeme. Nechápeme, pretože nemilujeme.
Dvom je lepšie ako jednému, pretože majú odmenu za svoju námahu.