Ľúbostná mágia

Rituály & Obrady

Voodoo: Mágia lásky - Yemaya

Yemanja Voodoo

Kúzlo Yemaya - Ľúbostná mágia

Voodoo: Mágia lásky


Sviečky v tvare figúrok sú presne tým, čo o nich hovorí ich názov – do ľudskej podoby vytvarované sviečky. Zaručene ich nedostanete v miestnej drogérií, ale je možné ich kúpiť v mnohých okultných a New Age obchodoch. Zadovážte si zodpovedajúc láske, ktorú si chcete pritiahnuť, mužskú alebo ženskú sviečku.

Yemaya, La Sirene alebo Orisha je haitská bohyňa Mesiaca a noci, a je uctievaná ako bohyňa matiek. Často sa zjavuje v podobe morskej panny. Má silné spojenie so živlom vody. Jej hlavným prvkom je sila mora a oceánu. Je tiež ochrankyňou matiek a detí. Jej farbami sú, keby ste chceli priniesť obeť, modrá, strieborná a biela. Ďalšími možnými obetnými darmi sú striebro, vodné melóny, kačacie pierko a voda zafarbená modrým farbivom. Mesiacu zodpovedajú tieto nerasty: diamant, perly, krištáľ alebo biely koral. Toto sú niektoré rastliny, ktoré patria Mesiacu: palma, melón, vlčí mak, santal biely, aloe, praslička a mnohé iné. Yemaya je známa aj pod gréckym menom Hygeia. Kult Yemayi má svoje korene ale až v Egypte a Yemaya je tiež Isis, mocná liečiteľka.

Foto © Detelina Petkova http://www.fotolia.de I pmalenky

Čítať viac…

Ľúbostná mágia: Voodoo Erzulie

Erzulie Voodoo Ľúbostná mágia

Kráľovná ľúbostnej mágie

Voodoo Mágia lásky Ezulie


Bohyňa Oshun (Erzulie), ktorá pochádza z kmeňa Yoruba, je tiež nazývaná kráľovnou lásky. Pokiaľ sú vaše úmysly celkom úprimné, bude vaša energia pre vás správne pracovať, ale ak plánujete niečo záludné, môžete si byť istý, že sa situácia vystupňuje a budete musieť dlho bojovať s jej následkami.

Na toto kúzlo potrebujete nasledujúce materiály:
Väčší biely keramický tanierik alebo tácku, ceruzku, 12 pomarančov (aby láska rýchlejšie prišla), 3 kvapky medu (darček pre Oshun Erzulie), 84 klinčekov - korenie (na ochranu, aby ste nepriťahovali nesprávnu osobu), 1 štvrtinu čajovej lyžičky hnedého cukru (aby ste sa stali ešte pôvabnejšou a tiež na podporu priateľstva), 1 čajovú lyžičku škorice, 4 červené a 3 zlaté sviečky (zlatá, žltá a červená sú farbami Oshun, Erzulie).

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky

Čítať viac…