Opätovné spojenie partnerov

Ľúbostná mágia & Kúzla lásky

Opätovné spojenie partnerov

Mágia lásky

Našli ste partnera svojho života, no on neprejavuje o vás žiadny záujem? Vždy existuje cesta ku šťastiu! Rituály pre spájanie partnerov, meditácie a biela mágia vám pomôžu prebudiť záujem o vás. S pomocou magických rituálov a meditácií zvýšime silu vašej príťažlivosti tak, že sa stanete neprehliadnuteľnou/neprehliadnuteľným. Takže sila príťažlivosti magických rituálov pomôže, aby ste získali svojho partnera.

Vo svojom okolí určite poznáte viacero ľudí, ktorí nezodpovedajú vôbec ideálu krásy a napriek tomu majú určitú charizmu, ktorá priťahuje iných ľudí. Rituály pre spájanie partnerov vám pomôžu zvýšiť vašu energiu a charizmu. Zabudnite na smútok a vyskúšajte niečo nové, čo rozšíri vaše obzory a natrvalo pozitívne zmení váš život. Biela mágia a ľúbostná mágia vám prinesú nielen vášho partnera snov, ale aj veľa šťastia a radosti do vášho života. Ale ľúbostná mágia znamená aj tvrdú prácu na sebe samom a na svojich vlastných chybách, iba v tom prípade môže byť opätovné spojenie partnerov zárukou dlhodobého úspechu.

Opätovné spojenie partnerov

Vďaka ľúbostnej mágii a ľúbostným rituálom rozkvitne vaša láska prirodzeným spôsobom. TU nás môžete kontaktovať a absolvovať prvý nezáväzný telefonický rozhovor alebo nám napísať e-mail.

Našli ste partnera svojich snov, no neviete sa s ním dať dokopy? Dohodnite si u nás nezáväznú konzultáciu!

Máte urobiť nejaké dôležité rozhodnutie alebo neviete, čo by ste mali v súčasnej situácii robiť? Využite naše dlhoročné skúsenosti. Pomôžeme vám!

Opätovné spojenie partnerov

Kúzlo so stužkami


Pri tomto kúzle sa používajú stužky, ktoré môžeme vidieť počas sviatku Beltane pri love na lásku alebo na májovom strome, aby priviedli doteraz neobjaveného milého alebo milú ku nám.

Rituál ľúbostnej mágie - potrebné materiály:

Stacks Image 9501
Aróma lampa a čajová sviečka
2 Čajové lyžičky vody
6 Kvapiek oleja Ylang-ylang
Zápalky alebo zapaľovač
Stacks Image 9515
1 Zelená sviečka vysoká 15 - 20 cm
1 Gumička na upevnenie okolo sviečky
2 45 cm dlhé prúžky červenej stužky
1 45 cm dlhý prúžok zelenej stužky
Spájanie partnerov Mágia

Najvhodnejší čas:

Toto kúzlo vykonávajte v čase Ostary.


Opätovné spojenie partnerov: Postup rituálu
Vo vnútri magického kruhu urobte nasledovné:

  1. Pridajte olej a vodu do aróma lampy a zapáľte čajovú sviečku. Pomodlite sa k Márii Magdaléne.
  2. Zoberte zelenú sviečku do oboch rúk a povedzte: "Tento májový strom, ktorý držím v mojich rukách, by som chcela niekomu podarovať plný lásky. Keby ma chcel/chcela ten/tá, ktorý/ktorá ma ešte stále hľadá, nájsť tu za týmito stenami."
  3. Pripevnite okolo sviečky gumičku, približne 2,5 cm pod knôt.
  4. Zasuňte koniec červenej stužky pod gumičku a povedzte: "Ak je on alebo ona milý/á, bolo by to veľmi krásne." To isté urobte aj so zelenou stužkou a povedzte: "Ak je on alebo ona "šik", pošli ho/ju za roh."
  5. Pridajte poslednú stužku a povedzte: "Ak on/ona prináša lásku, potom by som si prial/a, aby zostal/a."
  6. Zapáľte sviečku. Potom dajte stužky preč a spleťte ich spolu dokopy tak, aby ste ich mohli nosiť okolo zápästia, až kým sa váš milý/milá neobjaví.

Chcete aj vy sami vyskúšať nejaké malé rituály na spájanie partnerov? Pozrite sa TU a vyskúšajte ich.

Ľúbostná mágia Logo

Ste unavený/á z čakania na vášho vysnívaného partnera? Skúste využiť našu profesionálnu pomoc a zažite profesionálne spájanie partnerov.

Ľúbostná mágia na jednej strane spôsobí to, že začnete akceptovať sami seba takých, aký ste. Na druhej strane budete tvrdo pracovať aj na svojich vlastných chybách, aby ste sa stali milším človekom aj pre ostatných ľudí. Rituály pre spájanie partnerov však nikdy nepoužite na ovplyvnenie slobodnej vôle toho druhého človeka, pretože by to nebolo úspešné.

Môžete sa stretnúť aj s tým, že nie každé kúzlo ľúbostnej mágie bude účinné, pre naše vlastné dobro, pretože ľudia dokonca nie vždy vedia, čo je pre nich to najlepšie. Na to, že to sklamanie bolo pre nás v konečnom dôsledku dobré, prídeme zvyčajne až oveľa neskôr. Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Hovorte s nami!

Preložené z nemeckého originálu: Partnerrückführung

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Kto hľadá, nájde!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozývame vás na naše webové stránky.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Ľúbostná mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov.

Nemilujeme, pretože nechápeme. Nechápeme, pretože nemilujeme.
Dvom je lepšie ako jednému, pretože majú odmenu za svoju námahu.
Biela mágia Logo

Daghan-Malenky GmbH
Marion Daghan-Malenky
Pavol Malenký
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Hessen, Nemecko
Mobil DE: +49 176 3542 7368


Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Slovensko
Mobil SK: +421 902 734 483