Päť originálnych krokov,

ako si nájsť toho správneho partnera pre šťastný vzťah!

Päť originálnych krokov,

ako si nájsť správneho partnera pre šťastný vzťah:

Každý si to želá! Nájsť toho správneho partnera na celý život, o ktorom človek už dlho sníva! Existuje vôbec? Áno! Kto hľadá, nájde! Ale kde? Dáme vám tu pár užitočných rád a tipov!

    1. Začnite od seba. Na to, aby ste si našli toho správneho partnera, musíte vedieť celkom presne, čo by ste od vášho vzťahu chceli. Nestačí chcieť atraktívneho partnera, ktorý by vás ľúbil/a pokladal by vás za atraktívneho/atraktívnu! To nie je žiadny dobrý základ pre dlhodobý a šťastný vzťah. Opýtajte sa sami seba nasledovné otázky: "Čo očakávam od svojho partnera? To, že ma bude on/ona zabávať, slúžiť mi a robiť to, čo ja považujem za správne? Alebo že on/ona bude svoj život zdieľať so mnou a podporovať ma? Ako dosiahnem jeho/jej rešpekt a jeho/jej dôveru? Čo mu/jej môžem a chcem ponúknuť a čo za to dostanem?" Keď viete, čo presne chcete, až potom sa môžete správne rozhodnúť.

    2. Pokračujte sami so sebou. Ak ste toho správneho partnera ešte nenašli, tak potom nastal čas, zamyslieť sa nad tým, prečo tomu tak vlastne je! V žiadnom prípade to nie je dôvod ako: "Nie som dosť pekná/ý alebo dostatočne atraktívna/y… Ja mám proste smolu, stretávam vždy len samých nesprávnych partnerov"... Pozrite sa predsa okolo seba! Ako je potom možné, že menej atraktívny, menej inteligentní ľudia so zlým charakterom majú partnera?

Odpoveď je veľmi jednoduchá - pretože oni boli v správnom čase na správnom mieste. Keď chodíte každý deň len do práce a potom zase domov, tak nemáte vôbec žiadnu šancu niekoho stretnúť! Otázkou teda je: "Navštevujete vôbec tie správne miesta?" Mám na mysli také miesta, kde sa zdržiavajú ľudia s rovnakými záujmami, názormi a životnými postojmi? Ak tomu tak nie je, potom by ste s tým mali okamžite začať. Môžete začať navštevovať napríklad nejaký tanečný kurz, kurz jogy alebo ísť do fitnescentra! Ste na to príliš hanbliví? Potom sa najskôr pokúste nájsť niekoho, kto vám to pomôže zmeniť... Musíte vo svojom živote niečo zmeniť. Pretože ak vy sám/sama niečo nezmeníte, nemôžete očakávať ani žiadne zmeny!

    3. Nájdite nejaký základ pre váš vzťah. Na akých silných stránkach by mal byť založený váš vzťah? Aký hlbší zmysel by mal pre vás skrývať? Čo by mohlo byť dôvodom toho, prečo ste spolu? Existuje niečo,, čo je pre vás veľmi cenné? Dokonca aj v ťažkých časoch, v ktorých sa budete rozhodovať, či ísť, alebo zostať, to bude pre váš vzťah dobrým základom, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa zostať a ďalej pracovať na vašom vzťahu!

Keď niekoho stretnete, jednoducho si overte, či má rovnaké životné postoje ako vy! (napríklad má rovnaké hodnoty, predstavy, tie isté myšlienky a dobré srdce?)... Vďaka tomu uvidíte, či sa k sebe vôbec hodíte! Pretože povedať si samotný dôvod: "Tak veľmi ho/ju ľúbim a preto s ním chcem byť!" To na šťastný dlhodobý vzťah vôbec nestačí!

    4. Pripravte sa na dobrú komunikáciu. Vo všeobecnosti si ľudia myslia, že vedia, ako s ostatnými správne komunikovať….. Ale prečo potom vzniká toľko veľa nezrovnalostí, konfliktov a hádok? Nerobte tiež túto chybu! Keď stretnete niekoho, kto vás priťahuje, musíte vedieť, ako máte s touto osobou komunikovať, aby ste mohli jednoznačne zistiť, aká táto osoba skutočne je! Keď chcete tejto osobe len niečo zahrať a predstierať, potom nebudete mať ani vy jasnú predstavu o tom druhom! Tajomstvom šťastného vzťahu je komunikácia. Dokonca ani šťastné páry sa nehádajú menej ako tie ostatné! Ale šťastné páry sú otvorenejšie vyjadriť svoje pocity a jeden druhého navzájom počúvať. To je umenie empatie. Takže zvýšiť svoje šance na dlhodobý a šťastný vzťah znamená, že sa budeme sami učiť správnemu spôsobu komunikácie!

    5. Poproste "svet" alebo “to neviditeľné" o pomoc. V tomto kroku skúste prekročiť obyčajné, racionálne myslenie! Naučte sa používať intuíciu! Je to zvláštne, no nejako to funguje! V skutočnosti sa takéto metódy používali už pred mnohými storočiami. Uvoľnite sa a buďte pripravení zahrať si malú hru. Vo svojom vnútri si položte otázky, ako napríklad: "Kam mám ísť, aby som stretol/stretla svoju partnerku/svojho partnera snov?" Potom si zapnite rádio a počúvajte ho... Aké bolo prvé slovo, ktoré ste počuli? Alebo to isté urobte s knihou! Otvorte ju a pozrite si prvé slovo, na ktoré vám padol zrak. Potom popremýšľajte o tom, čo by mohlo toto slovo znamenať, a podľa toho konajte!

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Nechajte si vypracovať bezplatnú predanalýzu a začnite ešte dnes vylepšovať ihneď váš vzťah, komunikáciu a sebavedomie!

© Daghan-Malenky GmbH / Autorka Slávka Foto istockphoto.com / Lise Gagne / Pavol Malenky / Preklad Monika

Preložené z nemeckého originálu: Den richtigen Partner finden!
Kto hľadá, nájde!

Nenašli ste, čo ste hľadali? Pozývame vás na naše webové stránky.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni“? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Ľúbostná mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich posvätných priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie zamerané na ľúbostnú mágiu a spájanie partnerov.

Nemilujeme, pretože nechápeme. Nechápeme, pretože nemilujeme.
Dvom je lepšie ako jednému, pretože majú odmenu za svoju námahu.
Biela mágia Logo

Daghan-Malenky GmbH
Marion Daghan-Malenky
Pavol Malenký
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Hessen, Nemecko
Mobil DE: +49 176 3542 7368


Mgr. Monika Slivová
Brezová 6
953 01 Zlaté Moravce
Slovensko
Mobil SK: +421 902 734 483