Ľúbostná mágia

Rituály & Obrady

Runová mágia: Ľúbostná mágia Udržanie lásky

Runová mágia - Mágia lásky

Biela mágia


Runová mágia Mágia lásky Rituál
Niekedy vieme, že sme všetko pokazili, pretože sme mali príliš veľké ústa. Reagovali sme príliš prostoreko a egoisticky. Pokúste sa urovnať nezmyselné hádky pomocou nasledujúceho kúzla.

Potrebné materiály:

Zaobstarajte si 1 kovovú misku, 1 hárok bieleho papiera, runy Gebo, Mannaz a Wunjo, mučenku (druh rastlinky) - marakuja, sladké drievko, koreň fialky, rozmarín, ľúbostný olej alebo parfém lásky, med, hnedý cukor, 2 zelené sviečky, 2 farebné ceruzky a drôt z obrazového rámu.

Foto © kytalpa - Fotolia I pmalenky Čítať viac…

Rituál pre super partnera

Spájanie partnerov

Biela mágia


Nájdenie partnera
Nájsť perfektného partnera nie je také jednoduché. Potrebujete k tomu čas a jasnosť v tom, čo hľadáte. Jedným z najzaujímavejších aspektov tohto kúzla je to, že ho môžete použiť zdá sa na všetkých možných ľudí, dokonca aj na vrátenie bývalých milencov a priateľov naspäť ku vám, všetky romantické impulzy sa dostavia celkom nečakane. Toto kúzlo má za cieľ priviesť k vám osobu, ktorá sa k vám dokonale hodí a urobí vás šťastnými. Možno by ste chceli kúzlo prerušiť, ešte predtým ako je úplne dokončené a rozhodnete sa pre jednu z osôb, ktoré sa objavia vo vašom živote.

Podľa našich skúseností sú však osoby, ktoré sa objavia na scéne ešte pred koncom kúzla, nie práve vytúženým perfektným partnerom, ale len osoby, ktoré sa chcú tomuto partnerovi alebo priateľovi podobať. Preto musíte dodržať vopred stanovený postup a kúzlo priviesť až do úplného konca. Perfektný partner môže čakať za najbližším rohom alebo na druhom konci zemegule, takže buďte trpezliví, zvyčajne sa on alebo ona objaví v priebehu jedného roka. Nesťažujte sa! Čo je to už len jeden rok čakať na vysnívaného partnera?

Foto: © Vasko - Istockphoto.com I pmalenky

Čítať viac…