Ľúbostná mágia

Rituály & Obrady

Rituál pre super partnera

Spájanie partnerov

Biela mágia


Nájdenie partnera
Nájsť perfektného partnera nie je také jednoduché. Potrebujete k tomu čas a jasnosť v tom, čo hľadáte. Jedným z najzaujímavejších aspektov tohto kúzla je to, že ho môžete použiť zdá sa na všetkých možných ľudí, dokonca aj na vrátenie bývalých milencov a priateľov naspäť ku vám, všetky romantické impulzy sa dostavia celkom nečakane. Toto kúzlo má za cieľ priviesť k vám osobu, ktorá sa k vám dokonale hodí a urobí vás šťastnými. Možno by ste chceli kúzlo prerušiť, ešte predtým ako je úplne dokončené a rozhodnete sa pre jednu z osôb, ktoré sa objavia vo vašom živote.

Podľa našich skúseností sú však osoby, ktoré sa objavia na scéne ešte pred koncom kúzla, nie práve vytúženým perfektným partnerom, ale len osoby, ktoré sa chcú tomuto partnerovi alebo priateľovi podobať. Preto musíte dodržať vopred stanovený postup a kúzlo priviesť až do úplného konca. Perfektný partner môže čakať za najbližším rohom alebo na druhom konci zemegule, takže buďte trpezliví, zvyčajne sa on alebo ona objaví v priebehu jedného roka. Nesťažujte sa! Čo je to už len jeden rok čakať na vysnívaného partnera?

Foto: © Vasko - Istockphoto.com I pmalenky

Čítať viac…

Voodoo: Mágia lásky - Yemaya

Yemanja Voodoo

Kúzlo Yemaya - Ľúbostná mágia

Voodoo: Mágia lásky


Sviečky v tvare figúrok sú presne tým, čo o nich hovorí ich názov – do ľudskej podoby vytvarované sviečky. Zaručene ich nedostanete v miestnej drogérií, ale je možné ich kúpiť v mnohých okultných a New Age obchodoch. Zadovážte si zodpovedajúc láske, ktorú si chcete pritiahnuť, mužskú alebo ženskú sviečku.

Yemaya, La Sirene alebo Orisha je haitská bohyňa Mesiaca a noci, a je uctievaná ako bohyňa matiek. Často sa zjavuje v podobe morskej panny. Má silné spojenie so živlom vody. Jej hlavným prvkom je sila mora a oceánu. Je tiež ochrankyňou matiek a detí. Jej farbami sú, keby ste chceli priniesť obeť, modrá, strieborná a biela. Ďalšími možnými obetnými darmi sú striebro, vodné melóny, kačacie pierko a voda zafarbená modrým farbivom. Mesiacu zodpovedajú tieto nerasty: diamant, perly, krištáľ alebo biely koral. Toto sú niektoré rastliny, ktoré patria Mesiacu: palma, melón, vlčí mak, santal biely, aloe, praslička a mnohé iné. Yemaya je známa aj pod gréckym menom Hygeia. Kult Yemayi má svoje korene ale až v Egypte a Yemaya je tiež Isis, mocná liečiteľka.

Foto © Detelina Petkova http://www.fotolia.de I pmalenky

Čítať viac…